Ruszyły zapisy na darmowe szkolenie!

Chcesz zarabiać już dziś nie wychodząc z domu? 

Nie czekaj! Zarezerwuj miejsce na darmowe szkolenie!

Spotkanie online startuje za:

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy

lub jutro o:

19:00

Podczas spotkania opowiem:

Jak zacząć zarabiać na tradingu, bez ponoszenie wysokiego ryzyka!

Jeżeli jeszcze nie zarabiasz na tradingu, to dobra wiadomość jest taka, że można łatwo zdiagnozować, co robisz źle. Zapisz się na darmowe szkolenie już dziś i poznaj skuteczne metody, dzięki którym zwiększysz swój domowy budżet, bez sprzedawania, ponoszenia ogromnych inwestycji czy umiejętności technicznych.

Nauczysz się jak wykorzystywać efekt dźwigni finansowej i zarabiać 10-20% miesięcznie!

Wbrew powszechnej opinii, to nieprawda, że aby zarabiać na giełdzie potrzebujesz dużego kapitału własnego, lat doświadczeń i analizy technicznej. Po moim szkoleniu będziesz wiedział jak wykorzystać efekt dźwigni finansowej i poznasz strategię inwestowania, które działają!

Jak skutecznie inwestować środki, jeśli nie masz kilku lat doświadczeń i dopiero zaczynasz swoją przygodę z giełdą!

Dowiesz się jak inwestować na rynkach finansowych i jak realnie zarabiać, tak aby nie ponosić strat finansowych. Dzięki mojemu szkoleniu będziesz się doskonalił, staniesz się lepszym traderem i w końcu będziesz w stanie systematycznie zarabiać.

Co mówią kursanci?

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Marek Drabik i zajmuję się edukacją w zakresie indywidualnych inwestycji na rynkach finansowych. Prywatnie od 20 lat siatkarz a od ponad 10 sędzia.

Od 2014 roku uczę zarabiać online, Pokazuję jak stworzyć źródło dochodu z domu, aby mieć więcej czasu dla siebie, rodziny. Od 2017 roku skupiłem się na tradingu, czyli zarabianiu na giełdzie oraz edukacji w tym zakresie.

Przez ostatnie lata budowałem u indywidualnych inwestorów świadomość oraz umiejętności zarabiania. Byłem na scenie u Michała Wawrzyniaka, prowadziłem prelekcję w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na ponad 500 osób, prowadzę od kilku lat warsztaty stacjonarne, szkolenia online oraz indywidualne mentoringi . Moją wizją jest świat w którym ludzie nie muszą biegać za pieniędzmi tylko mają czas i mogą realizować swoje pasje, marzenia oraz spędzać go z bliskimi. Z doświadczenia wiem, że więcej czasu masz wówczas, kiedy to Twoje pieniądze dla Ciebie pracują.

Szkolenie prowadzi:

Drabik Marek

drabik_przezrocze