Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedz się:

Jak w dobie kryzysu zacząć zarabiać

za pomocą swojego komputera lub telefonu?

Webinar prowadzi:

Drabik Marek

drabik_przezrocze

Spotkanie online startuje za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Już 17 czerwca o 19:00 opowiem:

Jak z tradingu stworzyć dodatkowe źródło dochodu?

Poznasz alternatywne możliwości zarabiania pieniędzy przez Internet. Bez sprzedawania, bez ogromnych inwestycji i umiejętności technicznych.

Jak wykorzystać efekt dźwigni finansowej i zarabiać 10-20% miesięcznie?

Obalimy mit, że aby zarabiać na giełdzie potrzebujesz dużego kapitału własnego.

O bezpieczeństwie inwestycji

Dowiesz się jak inwestować na rynkach finansowych, aby nie stracić pieniędzy.

Co mówią kursanci?

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Marek Drabik i zajmuję się edukacją w zakresie indywidualnych inwestycji na rynkach finansowych. Prywatnie od 20 lat siatkarz a od ponad 10 sędzia.

Od 2014 roku uczę zarabiać online, Pokazuję jak stworzyć źródło dochodu z domu, aby mieć więcej czasu dla siebie, rodziny. Od 2017 roku skupiłem się na tradingu, czyli zarabianiu na giełdzie oraz edukacji w tym zakresie.

Przez ostatnie lata budowałem u indywidualnych inwestorów świadomość oraz umiejętności zarabiania. Byłem na scenie u Michała Wawrzyniaka, prowadziłem prelekcję w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na ponad 500 osób, prowadzę od kilku lat warsztaty stacjonarne, szkolenia online oraz indywidualne mentoringi . Moją wizją jest świat w którym ludzie nie muszą biegać za pieniędzmi tylko mają czas i mogą realizować swoje pasje, marzenia oraz spędzać go z bliskimi. Z doświadczenia wiem, że więcej czasu masz wówczas, kiedy to Twoje pieniądze dla Ciebie pracują.

Webinar prowadzi:

Drabik Marek

drabik_przezrocze

Nasze spotkanie już:

17 czerwca o 19:00