Przykładowe ustawienia w panelu

Przykładowe ustawienia w panelu

TE INFORMACJE SĄ POUFNE, ZACHOWAJ DLA SIEBIE

TE INFORMACJE SĄ POUFNE, ZACHOWAJ DLA SIEBIE

Wideo zawiera instrukcję jak poruszać się po panelu oraz PRZYKŁADOWE ustawienia dla konta z saldem 2400$. 

Pamiętaj, że inwestowanie niesie za sobą ryzyko utraty pieniędzy, podejmuj świadome decyzje.

Chcesz aby projekt był kontynuowany w kolejnych miesiącach? PROMUJ GO.

Być może nie jesteś jedną z tych osób, która lubi chwalić się innym swoimi sukcesami. Miej świadomość, że każdy projekt który realizuję, robię tylko do czasu, kiedy widzę, że daje ludziom wartość. Kiedy już zobaczysz pierwsze zyski i przekonasz się na własnej skórze, że ten projekt powinno zobaczyć kilka osób z Twojego środowiska, zrób najlepsze co możesz dla siebie. NIE PRZEKONUJ ICH SAMODZIELNIE. Najprostsze metody są zawsze najlepsze, dlatego zamiast narażać się na lawinę pytań, skieruj taką osobę bezpośrednio do naszego zespołu. Poniżej wklejam treść wiadomości, która zdecydowanie Ci pomoże zaoszczędzić mnóstwo czasu, skopiuj ją do znajomego:

Cześć, piszę do Ciebie, żeby później nie było “czemu ty mi nigdy nie mówisz jak można gdzieś zarobić i jest coś dobrego”. Od jakiegoś czasu korzystam z automatycznego systemu do kopiowania skutecznych traderów i dzięki niemu, przy prawie zerowym zaangażowaniu czasu, mam zysk [TU WPISZ SWÓJ ZYSK liczbowy lub procentowy]. Zrób z tym co uważasz, po prostu lepiej się czuję, że Ci o tym mówię. Wszelkie szczegóły przyjdą Ci na maila, koniecznie sprawdź tutaj:  https://www.drabikmarek.pl/socialtrading/

Pamiętaj, że treści na tej stronie to moje własne pomysły i nie mogą być traktowane jako “rekomendacje” inwestycyjne w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r.


Nietypowa sp. z o.o. prowadzi działalność szkoleniową. Nie prowadzimy bezpośredniej sprzedaży produktów finansowych. Niniejsza strona i zamieszczone na niej treści, materiały wideo oraz obrazki:
• ani w całości, ani w części nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).
• ani w całości, ani w części nie stanowią “rekomendacji inwestycyjnych” ani “informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku).
• ani w całości, ani w części, nie stanową porady ani opinii podatkowej czy prawnej w rozumieniu art. 2 ust. 1 i art. 31 ustawy o doradztwie podatkowym (Dz. U. z 1996 r. Nr 102, poz. 475, ze zm.).


Handel na rynkach finansowych wiąże się z ryzykiem, dlatego warto się edukować. Przeszłe wyniki nie gwarantują przyszłych. Nietypowa sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych na tej stronie. Pamiętaj! Inwestowanie na rynku FOREX, CFD, kryptowalut, akcji, indeksów giełdowych, metali szlachetnych, surowców, towarów wiąże się z podobnym ryzykiem jak inwestowanie w kontrakty terminowe, co grozi znaczną utratą kapitału bądź nawet jego całości. 75-88% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się czy rozumiesz jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty Twoich pieniędzy.

© 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone