Zapisz się na bezpłatny WEBINAR

CO NA WEBINARZE?
Bezpieczeństwo inwestycji
Zrozumiesz, że samodzielnie decydujesz o poziomie bezpieczeństwa handlu.
Jak działa mechanizm zarabiania na spadkach
Jak to jest możliwe, że coś traci na wartości a Ty na tym zarabiasz
Jak działa dźwignia finansowa
Obalimy mit, że żeby zarabiać na giełdzie potrzebujesz dużo pieniędzy
Zarabianie bez wychodzenia z domu Dowiesz się czego potrzebujesz aby zarabiać na instrumetach finansowych
Ile można zarobić na trwającym kryzysie Jakie możlwiości niesie ze sobą obecna sytuacja na rynku
Kim jestem?

Cześć, nazywam się Marek Drabik i zajmuję się edukacją w zakresie indywidualnych inwestycji na rynkach finansowych. Prywatnie od 20 lat siatkarz a od ponad 10 sędzia.

Od 2014 roku uczę zarabiać online, Pokazuję jak stworzyć źródło dochodu z domu, aby mieć więcej czasu dla siebie, rodziny. Od 2017 roku skupiłem się na tradingu, czyli zarabianiu na giełdzie oraz edukacji w tym zakresie.

Przez ostatnie lata budowałem u indywidualnych inwestorów świadomość oraz umiejętności zarabiania. Byłem na scenie u Michała Wawrzyniaka, prowadziłem prelekcję w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na ponad 500 osób, prowadzę od kilku lat warsztaty stacjonarne, szkolenia online oraz indywidualne mentoringi . Moją wizją jest świat w którym ludzie nie muszą biegać za pieniędzmi tylko mają czas i mogą realizować swoje pasje, marzenia oraz spędzać go z bliskimi. Z doświadczenia wiem, że więcej czasu masz wówczas, kiedy to Twoje pieniądze dla Ciebie pracują.

Odtwórz wideo

Inwestycje giełdowe czekają właśnie na Ciebie

Bezpłatne szkolenie online na którym pokażę jak inwestować na giełdzie, jak zarabiać na spadkach oraz jakie możliwości daje Tobie dźwignia finansowa.