KOPIUJ SKUTECZNYCH TRADERÓW

KOPIUJ SKUTECZNYCH TRADERÓW

SOCIAL TRADING JUŻ DOSTĘPNY

SOCIAL TRADING JUŻ DOSTĘPNY!

Wideo zawiera instrukcję jak skonfigurować system kopiowania krok po kroku

Jeżeli nie masz konta tradingowego, zobacz:

Jak odebrać 50$ i zacząć trading bez wkładu własnego

Pokaż wszystko...

Pamiętaj, że treści na tej stronie to moje własne pomysły i nie mogą być traktowane jako “rekomendacje” inwestycyjne w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r.


Nietypowa sp. z o.o. prowadzi działalność szkoleniową. Nie prowadzimy bezpośredniej sprzedaży produktów finansowych. Niniejsza strona i zamieszczone na niej treści, materiały wideo oraz obrazki:
• ani w całości, ani w części nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).
• ani w całości, ani w części nie stanowią “rekomendacji inwestycyjnych” ani “informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku).
• ani w całości, ani w części, nie stanową porady ani opinii podatkowej czy prawnej w rozumieniu art. 2 ust. 1 i art. 31 ustawy o doradztwie podatkowym (Dz. U. z 1996 r. Nr 102, poz. 475, ze zm.).


Handel na rynkach finansowych wiąże się z ryzykiem, dlatego warto się edukować. Przeszłe wyniki nie gwarantują przyszłych. Nietypowa sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych na tej stronie. Pamiętaj! Inwestowanie na rynku FOREX, CFD, kryptowalut, akcji, indeksów giełdowych, metali szlachetnych, surowców, towarów wiąże się z podobnym ryzykiem jak inwestowanie w kontrakty terminowe, co grozi znaczną utratą kapitału bądź nawet jego całości. 75-88% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się czy rozumiesz jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty Twoich pieniędzy.

© 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone