Projekt - zarabiam na inwestowanie

​​Aby być na bieżąco oraz jako pierwszy dowiedzieć się kiedy zaczniemy go wspólnie realizować - podaj swój adres email. Jak zbierze się 100 osób to zrobię specjalną stronę z wideoporadnikami, zautomatyzuję wam proces, oraz stworzę narzędzia które pozwolą zarabiać cyklicznie, aby można było inwestować bez stresu że coś pójdzie nie tak.

Projekt - Nietypowy Polski ​Trader

​​Dzięki temu projektowi dowiesz się jak w prosty sposób możesz zarabiać na wzrostach oraz spadkach cen walut, surowców, indeksów czy kryptowalut. Będziesz potrafić ​wygenerować 20-30% miesięcznie zysku od zainwestowanego kapitału. Zapisując się do projektu otrzymasz bonus o wartości 200 PLN

Projekt - Trader Personalny

​Trader personalny pomaga Ci znaleźć motywację do tradingu, układa plan tradingowy dopasowany do Twojego FLOW, dopasowany do Twojego czasu pracy, do Twoich umiejętności oraz możliwości finansowych. Pomaga Ci się rozwijać się tradingowo z każdym dniem, ponieważ pilnuje abyś nie popełniał tych samych błędów, ​analizuje Twoje zagrania, wyciąga wnioski i kondensuje w prostym przekazie.

Projekt - Nietypowy Polski Rentier

​P​rojekt ma na celu budować krok po kroku niezależność finansową oraz kupować Ci coraz więcej czasu. Będziemy dywersyfikować dodatkowo zarobione pieniądze, dzięki czemu nie będzie żadnej presji czasu, ponieważ pieniądze zarabiane w tym projekcie mają dawać długofalowe rezultaty - na co dzień zarabiamy przecież inaczej, a także ​uczymy się jak kupować sobie coraz więcej czasu.