Powtórka WEBINARU: JAK SKUTECZNIE I BEZPIECZNIE

ZARABIAĆ NA GIEŁDZIE?

Obejrzyj webinar i dowiedz się jak:

Jak z tradingu stworzyć dodatkowe źródło dochodu?

Poznasz alternatywne możliwości zarabiania pieniędzy przez Internet. Bez sprzedawania, bez ogromnych inwestycji i umiejętności technicznych.

Jak działa dźwignia finansowa?

Obalimy mit, że aby zarabiać na giełdzie potrzebujesz dużego kapitału własnego.

O bezpieczeństwie inwestycji

Dowiesz się jak inwestować na rynkach finanowych, aby nie stracić pieniędzy.

Więcej wiedzy?

Jeżeli zainteresowałem Ciebie inwestowaniem na giełdzie, koniecznie sprawdź moje KOMPLETNE szkolenie.

Co mówią kursanci?

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Marek Drabik i zajmuję się edukacją w zakresie indywidualnych inwestycji na rynkach finansowych. Prywatnie od 20 lat siatkarz a od ponad 10 sędzia.

Od 2014 roku uczę zarabiać online, Pokazuję jak stworzyć źródło dochodu z domu, aby mieć więcej czasu dla siebie, rodziny. Od 2017 roku skupiłem się na tradingu, czyli zarabianiu na giełdzie oraz edukacji w tym zakresie.

Przez ostatnie lata budowałem u indywidualnych inwestorów świadomość oraz umiejętności zarabiania. Byłem na scenie u Michała Wawrzyniaka, prowadziłem prelekcję w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na ponad 500 osób, prowadzę od kilku lat warsztaty stacjonarne, szkolenia online oraz indywidualne mentoringi . Moją wizją jest świat w którym ludzie nie muszą biegać za pieniędzmi tylko mają czas i mogą realizować swoje pasje, marzenia oraz spędzać go z bliskimi. Z doświadczenia wiem, że więcej czasu masz wówczas, kiedy to Twoje pieniądze dla Ciebie pracują.

Webinar prowadzi:

Drabik Marek

drabik_przezrocze

Więcej wiedzy?

Jeżeli zainteresowałem Ciebie inwestowaniem na giełdzie, koniecznie sprawdź moje KOMPLETNE szkolenie.