O mnie


Nie uważam się za coacha, trenera rozwoju osobistego, szkoleniowca, itp. To co robię, robię po prostu z pasji. 

​Zarabianie pieniędzy

​Pieniądze zarabiam z wielu źródeł, tworząc zarówno dochód pasywny w marketingu jak i generując dochód aktywny w tradingu.

​Wizja i misja

​Moją wizją jest świat w którym ludzie nie muszą biegać za pieniędzmi tylko mają czas i mogą realizować swoje pasje, marzenia oraz spędzać go z bliskimi, dlatego właśnie postanowiłem uczyć ludzi jak to osiągać

​Pasja

​Jestem pasjonatem siatkówki w którą gram od przeszło 20 lat a od prawie dekady również ​jestem sędzią. Ponadto bardzo dużą frajdę sprawia mi uczenie i uświadamianie innych więc pomyślałem że warto będzie spróbować

"SUKCES NIE JEST CZYMŚ ZA CZYM NALEŻY GONIĆ. JEST CZYMŚ, CO PRZYCIĄGASZ PRZEZ TO KIM SIĘ STAJESZ."

JIM ROHN.

​Kim jestem i po co to robię?


Przeszkolone setki osób na wielu szkoleniach, eventach czy konferencjach branżowych, ponad trzyletnie doświadczenie w branży marketingu, pozyskane ponad 3000 klientów dla firm z którymi współpracowałem. Szkolę głównie z zakresu zarabiania jak i inwestowania zarobionych pieniędzy, ponieważ sam zajmuje się tradingiem. Prywatnie pasjonat siatkówki, którą regularnie uprawia od 20 lat.

Od zawsze moim ​celem jest poprawiać to, co gdzieś nie funkcjonuje tak jak by mogło, co nie wszystkim się podobało bo kto lubi gdy mu się zwraca na coś uwagę? Nic mnie tak nie cieszy jak szczere podziękowania od innych osób za udzielone porady.

Cechuję się zwracaniem uwagi na najmniejsze detale, ponieważ to one potrafią najwięcej zmienić a bez nich nic nie trzyma się kupy. Niezatapialny statek o którym powstał nawet film zatonął prawdopodobnie dlatego, że drobne nity miały nieodpowiednią gęstość. 

Potrafię być szczery do bólu ale uważam że tylko w taki sposób można współpracować. W biznesie nie ma miejsca na niedomówienia, na przyjemne kłamstwa. Jak coś jest nie tak to uderzam prosto z mostu aby w pierwszej kolejności unikać nieporozumień w dalszej współpracy.

[grid_plus name=”galeria”] 

Naucz się jak pracować mniej jednocześnie zwiększając swoje zarobki. Pomogę Ci zrobić pierwszy krok - odbierz 200zł ode mnie i zainwestuj je w siebie​.