Kurs online z tradingu

Jak Stworzyć Dochodowy Biznes i Zbudować Fundamenty Powtarzalnego Systemu Zarabiania?

Poznasz alternatywne możliwości zarabiania pieniędzy przez Internet.
Bez sprzedawania, bez ogromnych inwestycji i umiejętności technicznych.

1T8A4469_filtered-scaled.jpg
Marek Drabik

Z moimi metodami wystarczy mała kwota na start, aby dobrze zarabiać!

0
dziennego obrotu – dla każdego starczy
rynek pracuje 0 /7
5 dni w tygodniu

Jak zarabiać na giełdzie?

Niektórzy myślą, że na giełdzie się tylko traci, że nie da się zarobić. To prawda. Jeżeli nie masz wiedzy, umiejętności to tak właśnie będzie.

Zobacz – obok widzisz przykład kilku pierwszych nieudanych zagrań, ale tylko cierpliwość i wiedza na temat miejsca oraz kierunku pozwoliła chwilę później zarobić znacznie więcej.

Dlaczego warto zarabiać na giełdzie?

Korelacja pomiędzy tym, jak dużo masz pieniędzy, i tym, jak dużo zarobisz wynosi ZERO.

Rynek nie znosi ignorantów!

Wkurzam się, gdy widzę osobę, która posiada kapitał, jednak zupełnie nie potrafi nim dysponować, ani go pomnażać czy inwestować. Ludzie trzymają pieniądze w banku, na lokacie, w instytucjach które zarabiają z tego kapitału potężne kwoty oddając właścicielowi na przysłowiowe trzy grosze.

Wkurza mnie również, gdy widzę kogoś, kto wchodzi na rynki finansowe, bo zobaczył kolorową reklamę w internecie i od razu zaczyna klikać zwiedziony obietnicą szybkiego zysku. Inna sprawa, kiedy zadzwonił do niego sprzedawca z informacją “fundusz X zarobił w zeszłym roku 200% zostały ostatnie miejsca, za ile wchodzisz” Najczęściej takie osoby z braku wiedzy dają się nabrać na takie “okazje”.

Prowadząc przez 3 lata warsztaty z tradingu zauważyłem, że bardzo duża ilość kursantów już zdążyła na instrumentach finansowych stracić, głównie dlatego, że próbowali bez wiedzy, strategii lub zaufali obcej osobie, zamiast sobie.

1T8A4497_filtered-scaled.jpg

Czy naprawdę w Polsce potrzebne jest kolejne szkolenie z giełdy?

Pewnie nie, a nawet te które które już są można uznać za zbędne. Uświadomiłem sobie, że chcąc uczyć innych trzeba to robić w sposób niekonwencjonalny, inny. Całkowicie odmienny od tego co już jest wszechobecne. Poznaj więc kilka aspektów, które decydują, że ten warsztat będzie różnić się znacząco od tych, w których już uczestniczyłeś.

Często zgłaszają się do mnie osoby, które były na różnych szkoleniach o inwestowaniu, giełdzie, więc powinny sporo wiedzieć, a okazuje się, że nie wiedzą od czego zacząć, ponieważ brakuje im podstaw! Bardzo często wielu „szkoleniowców” szkoli na zasadzie wykładania wiedzy z książki, a Twoim zadaniem jest samodzielnie to zrozumieć i zastosować w praktyce.

Błąd!

Od 2014 roku zajmuję się pracą z ludźmi i edukacją w zakresie zarabiania. Znam wielu doskonałych traderów, jednak kompletnie nie wiedzą jak przekazać swoją wiedzę w taki sposób, aby była w prosty sposób przyswajalna.

Na pewno przypominasz sobie jakiegoś nauczyciela czy profesora w swoim życiu, który pomimo ogromnej wiedzy nie potrafił jej wytłumaczyć tak, aby dało się to po ludzku zrozumieć.

Ponieważ od wielu lat jestem praktykiem tradingu, doskonale rozumiem jakie problemy mogą Cię spotkać, a doświadczenie edukacyjne pozwala przekazać wiedzę w prosty i zrozumiały sposób.

Zobacz – obok widzisz przykład kilku pierwszych nieudanych zagrań, ale tylko cierpliwość i wiedza na temat miejsca oraz kierunku pozwoliła chwilę później zarobić znacznie więcej.

Dlaczego stworzyłem ten kurs?

Cokolwiek robimy, wynika to z naszych marzeń, intencji i odwagi.
Sposób w jaki zarabiasz, jest ważniejszy od tego, ile zarabiasz.

Można powiedzieć, że skoro potrafię zarabiać na giełdzie, skoro mam swój własny sposób na zarabianie za pomocą urządzenia z dostępem do internetu, to po co robić kurs z tradingu? Po co tracić czas na pomaganie nowym osobom zarabiać?

Chcę pomóc Ci zacząć zarabiać naprawdę dobre pieniądze – dla jednego to będzie 1 tys. zł, dla drugiego 7 tys. zł, a dla innej osoby 300 tysięcy zł. Każda z tych kwot jest osiągalna – poznasz narzędzia, dzięki którym możesz po nie sięgnąć.

Chcę pokazać Ci proces, jak skutecznie, bez sprzedawania, bez użerania się z klientami, niezapłaconymi fakturami, urzędowymi pismami, zarabiać każdego dnia, poświęcając na to dwie-trzy godziny. Nie wyobrażam sobie życia, w którym ludzie nie mają czasu dla swojej rodziny, dzieci czy bliskich. Skoro ja na to zapracowałem i to osiągnąłem, to jestem przekonany że ty też możesz, jedyne co trzeba zrobić to dać sobie szansę.

Moim marzeniem jest świat, w którym ludzie mają dla siebie czas. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której mój syn ma pierwsze zawody pływackie, turniej tenisa, czy cokolwiek będzie robić, a mnie tam nie ma. Wiem jak to wyglądało w mojej rodzinie, kiedy byłem mały i dlatego uważam, że każdy zasługuje na to, aby przynajmniej wiedzieć jak to osiągnąć.

Dołącz do kursu online - Nietypowy Inwestor

Program szkolenia:

Prawie 8 godzin maTeriałów wideo

7 modułów

35 lekcji

Ćwiczenia praktyczne

1T8A4513_filtered

Otrzymujesz dostęp do materiałów
na ROK CZASU!

To jest kluczowa różnica – Bardzo często wychodząc z jakiegoś szkolenia po kilku dniach mało z niego zapamiętujemy. Ogrom wiedzy powoduje że mamy w głowie mętlik i zapamiętujemy ledwie 20% tego co było mówione.

Nie tutaj! W związku z powyższym dostęp do kursu masz przez 365 dni! Możesz powtarzać wiedzę oraz zadawać pytania na zamkniętej grupie tylko dla kursantów, na której inni praktycy tradingu pomagają rozwiązać typowe początkowe trudności.

Ponadto wiem również, że wiedza techniczna, pod warunkiem że jest dobrze przekazywana jest przyswajalna, więc nie zajmuje wiele czasu zrozumienie tego co przekazuję. Kolejna różnica polega również na tym, że oprócz wiedzy odnośnie obsługi platformy, wstawiania zleceń, czytania wykresów, omawiamy również zagadnienia z psychologii tradingu oraz zarządzania kapitałem, ponieważ dopiero znajomość tych zagadnień powodują że możemy zarabiać w długim terminie.

Po tym cyklu będziesz wiedzieć, jaki jest pierwszy i każdy kolejny krok w procesie podejmowania decyzji i zarządzania kapitałem oraz poznasz jakie emocje pojawiają się podczas handlowania, jak są wywoływane i jak wówczas się zachować!

Dlaczego ten kurs jest dla Ciebie?

Z natury jestem strasznie leniwy, nie lubię zapuszczać korzeni oraz się przepracowywać. Najdłużej w swoim życiu w jednej pracy spędziłem nieco ponad pół roku. Zawsze szukałem sposobu jak zarobić, a się nie narobić.

W internecie jest mnóstwo biznesów online które oferują sporo pieniędzy, tylko że większość z nich polega na tym, że już na starcie wpłacasz swoje pieniądze w sumie nie wiadomo gdzie, ale w magiczny sposób z dnia na dzień one się pomnażają i po jakimś określonym czasie powinno być ich więcej. Powinno…  

Sparzony wieloma próbami nie byłem do końca przekonany, jednak kiedy zacząłem zawierać pierwsze transakcje na realnym rynku, prawie od razu zauważyłem, że to jest łatwe. Jednocześnie nie jest też proste, natomiast posiadając odpowiednią wiedzę i dając sobie czas na sprawdzenie w praktyce, możesz się pozytywnie zaskoczyć.

I to jest moja misja: pomóc ludziom takim jak Ty kupić sobie sporo czasu, dzięki czemu trochę łatwiej i przyjemniej się żyje.

Business management and finance

Dla kogo to szkolenie NIE jest?

Jeżeli jeszcze nie jesteś milionerem, ale już widzisz siebie jak kupujesz trzecie ferrari i myślisz, że ten kurs sprawi że już za chwilę tak będzie to nie kupuj go. Dobrze widzisz – mówię właśnie nie kupuj mojego kursu.

Dlaczego? Bo takie podejście spowoduje, że obiecasz sobie więcej niż możesz mieć, rzeczywistość prawdopodobnie będzie inna, poczujesz rozczarowanie i wylejesz na mnie wiadro pomyj bo miałeś być królem. Więc lepiej nie kupuj kursu, unikniesz rozczarowania, a ja twojego hejtu.

Od czasu do czasu trafiam na osoby, które chciałyby spektakularnych efektów, najlepiej na wczoraj, bez inwestycji i poświęcania czasuto nie jest miejsce dla nich, bo jak się okazuje, aby osiągnąć rezultaty w tej branży, trzeba po pierwsze dać sobie czas na nauczenie się tego biznesu (swoją drogą znasz taki którego nie trzeba się uczyć?), po drugie trzeba coś zainwestować, bo nie ważne ile % umiesz robić – z zerowej inwestycji to dalej zero. 

Jeżeli oczekujesz złotego strzału który odmieni Twoje życie to znowu to powiem – nie kupuj tego kursu. Spróbuj puścić kupon w lotka albo spróbuj wygrać w kasynie. Trading to biznes, który daje największe rezultaty kiedy damy mu trochę czasu, magia procentu składanego w połączeniu z dźwignią pozwala z małych kwot robić naprawdę duże, jednak tylko przy pomocy czasu.

Opinie klientów

Zastanów się teraz, co złego się stanie jeżeli nie spróbujesz? Dokładnie, nic złego się nie stanie.

Po prostu wrócisz do swojego życia i jakoś to będzie. Nic się nie zmieni, wciąż będzie raz lepiej, raz gorzej.

No może z wyjątkiem tego nieodpartego poczucia „a co by było gdyby w moim przypadku to zadziałało?”

Osoby które poznały już jak duże możliwości niosą ze sobą rynki finansowe, często pytają mnie dlaczego ten kurs jest tak tani.

Twierdzą, że ludzie mogą nie docenić wartości kilku lat doświadczenia i wiedzy, widząc tak niską cenę obok. Mam tego świadomość, jednak powodem tej ceny jest fakt, że nie wszyscy, szczególnie na początku mogą sobie pozwolić na większe wydatki.

To szkolenie to kilka lat w pigułce, wiedząc że możesz się tego nauczyć, zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy na metodę prób i błędów podejmij samodzielną decyzję.

Kupisz, czy nie kupisz, w moim przypadku nic się nie zmieni, ale w Twoim może dużo. Pamięta, że nie robisz tego dla mnie, tylko dla siebie!

Kurs online

Nietypowy Inwestor
697 pln
397 pln jednorazowo
  • Jak z tradingu stworzyć dodatkowe źródło dochodu
  • Jak zainstalować i poprawnie skonfigurować platformę tradingową
  • Jak poruszać się po platformie, jak wstawiać zlecenia
  • W jaki sposób obliczać ryzyko i zarządzać swoim kapitałem
  • Jak prawidłowo zabezpieczyć swoje zagrania aby kapitał był bezpieczny
  • Jakie założenia tradingowe stosować aby zarabiać w długim terminie
  • W jaki sposób rozpoznawać kierunek handlu
  • Jak rozpoznawać sygnały kiedy warto handlować
  • Jak wypłacać zarobione pieniądze
  • Jak rozliczać się z podatków
Promocja!

Najczęściej zadawane pytania

Rozumiem to. Jestem świadomy, że czas jest najcenniejszym zasobem i za każdym razem, kiedy poświęcamy go na coś nowego, boimy się że będzie to czas stracony.

Trading jest zajęciem którego zadaniem jest ten czas kupić.

​To jednak niezaprzeczalny fakt, że to czego się nauczysz ​w kursie, zaoszczędzą Ci tygodni, miesięcy, a może nawet lat główkowania i próbowania, jak dojść do tego na własną rękę.​​

Dostęp do tego kursu możesz potraktować jako naprawdę niewielką inwestycję Twojego czasu – dzięki niej zaoszczędzisz DUŻO więcej czasu w nadchodzących miesiącach i latach.

Po pierwsze, wiele osób myli wydatek z inwestycją. Inwestycja ma do siebie to, że jest duża szansa że się zwróci. Cena tego kursu, patrząc na polskie zarobki może wydawać się wysoka, ale kiedy zobaczysz te wszystkie możliwości które dostajesz w zamian, okazuje się że cena jest… oceń samodzielnie. Poza tym w trakcie kursu obalimy mit, że aby zarabiać trzeba mieć dużo pieniędzy, dowiesz się jak działa dźwignia finansowa i zrozumiesz że z małych kwot można robić duże.

Wiem z całkowitą pewnością, że kiedy wdrożysz strategie, których się uczymy podczas warsztatów, dokonasz wielu transakcji zwrotnych – i inwestycja szybko się zwróci! Wyobraź sobie, że zaimplementowałeś tylko JEDNĄ rzecz którą poznasz.

Tylko ta JEDNA rzecz może sporo zmienić w Twoim tradingu, lub podejściu do inwestowania. Dzięki czemu z łatwością możesz wygenerować dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy złotych w perspektywie czasu.

Jeśli ten kurs wygląda dla Ciebie zbyt profesjonalnie, bo Ty dopiero zaczynasz i zastanawiasz się, czy wszystko zrozumiesz, to zwróć uwagę na jeden aspekt: czy lepiej jest zacząć od razu dobrze, czy najpierw popełnić wszystkie błędy i stracić niepotrzebnie kasę?

Druga sprawa to że kurs ułożony jest od A do Z, to oznacza, że jeżeli to Twój pierwszy kontakt z giełdą, czy inwestowaniem wszelakim to nawet lepiej. Łatwiej się uczy od zera, niż kiedy ma się już jakieś nawyki w głowie, które trzeba zmienić.

Możesz od razu prowadzić swój trading porządnie, bo od początku zaczynasz od zdobycia wiedzy. Nie trać czasu i pieniędzy na metody prób i błędów.

Dostęp otrzymujesz od razu po zakupie – na Twojej skrzynce wylądują mejle z loginem i hasłem.

Tak! Od razu po zakupie i zalogowaniu masz dostęp do wszystkich kilkudziesięciu lekcji w kursie.

Płatności możesz dokonać przez sklep online, na który zostaniesz przekierowany ze strony sprzedażowej. Możliwa jest płatność PayPal’em lub Pay’U.

Tak! Pełny 23% VAT

O MNIE

Nie uważam się za coacha, trenera rozwoju osobistego, szkoleniowca, itp. To co robię, robię po prostu z pasji.

© 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaprojektowane i wykonane przez Brand4U