Cześć! Miło mi Cię znowu gościć u siebie. 

Nazywam się Marek Drabik i pomagam traderom w indywidualnych inwestycjach na rynkach finansowych.

Mieliśmy już okazję się poznać, dlatego przygotowałem dla Ciebie wyjątkową Ofertę Specjalną!

Podczas 30 minutowej – niezobowiązującej rozmowy przeanalizujemy Twoją aktualną sytuację, opowiesz o Twoim sposobie inwestowania i jakie techniki stosujesz.

A ja na podstawie zebranych danych, doradzę Ci, jakie kroki powinieneś podjąć, by być skutecznym traderem i zwiększać swoje zyski! 

Powody przez które traderzy nie są w stanie zarabiać, są dość przewidywalne i powszechne

Jeśli wskaże Ci Twoje mocne i słabe strony. 

Poznam jakie są przyczyny Twojej niezdolności, wtedy będziesz mógł przejść do najważniejszego zadania - do poprawienia tego, co robisz źle, a wtedy będziesz w stanie uzyskiwać dochód ze swoich inwestycji. Istnieją konkretne wskazówki i techniki, którymi kierują się traderzy podczas inwestowania.

Nie jest to wiedza ogólnie dostępna. Ale dzięki Darmowemu Mentoringowi ze mną - dowiesz się jakie błędy popełniasz i co musisz zmienić w swoim podejściu do inwestowania!

Co mówią kursanci?

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Marek Drabik i zajmuję się edukacją w zakresie indywidualnych inwestycji na rynkach finansowych. Prywatnie od 20 lat siatkarz a od ponad 10 sędzia.

Od 2014 roku uczę zarabiać online, Pokazuję jak stworzyć źródło dochodu z domu, aby mieć więcej czasu dla siebie, rodziny. Od 2017 roku skupiłem się na tradingu, czyli zarabianiu na giełdzie oraz edukacji w tym zakresie.

Przez ostatnie lata budowałem u indywidualnych inwestorów świadomość oraz umiejętności zarabiania. Byłem na scenie u Michała Wawrzyniaka, prowadziłem prelekcję w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na ponad 500 osób, prowadzę od kilku lat warsztaty stacjonarne, szkolenia online oraz indywidualne mentoringi . Moją wizją jest świat w którym ludzie nie muszą biegać za pieniędzmi tylko mają czas i mogą realizować swoje pasje, marzenia oraz spędzać go z bliskimi. Z doświadczenia wiem, że więcej czasu masz wówczas, kiedy to Twoje pieniądze dla Ciebie pracują.

Szkolenie prowadzi:

Drabik Marek

drabik_przezrocze

Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatne materiały