Cześć! Miło mi Cię znowu gościć u siebie.

Nazywam się Marek Drabik i zajmuję się edukacją w zakresie indywidualnych inwestycji na rynkach finansowych.
Mieliśmy już okazję się poznać, dlatego przygotowałem dla Ciebie ofertę specjalną.

Podczas niezobowiązującej rozmowy przeanalizujemy Twoją aktualną sytuację i doradzę Ci, jakie kroki powinieneś podjąć, by być skutecznym traderem.

Wypełnij formularz aby zapisać się na konsultację

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Marek Drabik i zajmuję się edukacją w zakresie indywidualnych inwestycji na rynkach finansowych. Prywatnie od 20 lat siatkarz a od ponad 10 sędzia.

Od 2014 roku uczę zarabiać online, Pokazuję jak stworzyć źródło dochodu z domu, aby mieć więcej czasu dla siebie, rodziny. Od 2017 roku skupiłem się na tradingu, czyli zarabianiu na giełdzie oraz edukacji w tym zakresie.

Przez ostatnie lata budowałem u indywidualnych inwestorów świadomość oraz umiejętności zarabiania. Byłem na scenie u Michała Wawrzyniaka, prowadziłem prelekcję w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na ponad 500 osób, prowadzę od kilku lat warsztaty stacjonarne, szkolenia online oraz indywidualne mentoringi . Moją wizją jest świat w którym ludzie nie muszą biegać za pieniędzmi tylko mają czas i mogą realizować swoje pasje, marzenia oraz spędzać go z bliskimi. Z doświadczenia wiem, że więcej czasu masz wówczas, kiedy to Twoje pieniądze dla Ciebie pracują.

Odtwórz wideo

Opinie klientów

© 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaprojektowane i wykonane przez Brand4U